Oferta pracy

TECHNOLOG PROGRAMISTA CNC, TORUŃ

Oferta ważna do 30.04.2024

Twój zakres obowiązków:

•    opracowywanie i weryfikowanie dokumentacji technologicznej na podstawie wytycznych z zamówienia klienta przy współpracy z działem sprzedaży
•    ustalanie parametrów technologicznych i ich optymalizacja
•    programowanie wycinarki laserowej CNC
•    wsparcie działu produkcji i jakości w zakresie nadzoru nad przebiegiem procesu technologicznego

Nasze wymagania:

•    wykształcenie techniczne
•    doświadczenie w pracy przy programowaniu maszyn CNC
•    dobra znajomość rysunku technicznego
•    znajomość programu typu CAD
•    umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
•    znajomość gatunków stali
•    doskonała organizacja pracy oraz chęć współpracy w zespole
•    dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków

Oferujemy:

•    atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
•    stabilną i długofalową współpracę
•    nowoczesne narzędzia pracy
•    możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
•    przyjazną i miłą atmosferę pracy
•    dobre warunki pracy