Oferta pracy

ŚLUSARZ-MONTER / TORUŃ

Oferta ważna do 30.04.2024

Twoje obowiązki:
•    wykonywanie różnorodnych prac ślusarskich na detalach ze stali nierdzewnej po spawaniu.
•    samodzielna obróbka ślusarska elementówo na podstawie dokumentów
•    montaż elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
•    obsługa urządzeń ślusarskich

Nasze wymagania:
•    umiejętność wykonywania prac ślusarskich: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, obsługa narzędzi ręcznych, elektrotechnicznych i pneumatycznych
•    znajomość rysunku technicznego
•    umiejętność samodzielnej i dokładnej pracy
•    dobra organizacji pracy i wykonywania jej w ustalonym terminie
•    zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
•    chęć współpracy w zespole
•    uprawnienia na wózki widłowe i/lub suwnice

Oferujemy:
•    ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
•    nowoczesne narzędzia pracy
•    możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
•    przyjazną i miłą atmosferę pracy
•    dobre warunki pracy